Kwiecień
Maj
Czerwiec

Zwiń

Jak rozkochać w sobie mężczyznę?

Strona główna »  Jak rozkochać w sobie mężczyznę?

Czasem zdarza się miłość od pierwszego wejrzenia: widzimy mężczyznę i myślimy „Ten i żaden inny”. Jak sprawić, żeby właśnie ten wybrany zwrócił na nas uwagę? To trudne, ale nie niemożliwe! Może się również zdarzyć, że wybraniec Twego serca jest niezwykle nieśmiały – wówczas, jeśli nie masz pod ręką Hitcha – musisz wziąć sprawy w swoje ręce!

Polub siebie!

To absolutna podstawa - jeśli akceptujemy siebie, mamy dobrą samoocenę (rzeczywistą i adekwatną!), emanujemy dobrą energią na zewnątrz, przyciągamy ludzi do siebie.

Dbaj o siebie!

Nie musisz mieć „okładkowej” urody, żeby być piękną! Wystarczy jeśli będziesz o siebie dbała, dostosujesz strój do swojej urody, temperamentu i figury. Wtedy Twój wizerunek będzie spójny i intrygujący.

Uwiedź go zapachem!

Piękny zapach może zdziałać cuda – przypomnij sobie, jak siłę zapachu opisał Patrick Süskind w „Pachnidle”. Nawet jeśli część z tego jest tylko fantazją autora, to i tak siła zapachu jest przeogromna. Piękny zapach naprawdę potrafi przyciągnąć mężczyznę.

Naucz się milczeć

Niewiele rzeczy odstrasza mężczyznę tak, jak nigdy nie zamykająca się buzia! Paplająca trzpiotka z pewnością zostanie zauważona, ale nie jest już takie pewne, że facet zatrzyma się na dłużej.

Naucz się słuchać

To w ogóle ważna umiejętność – nie tylko w kontaktach damsko-męskich, ale i międzyludzkich. Uważne słuchanie jest, wbrew pozorom, bardzo trudne. Nie jest łatwo powstrzymać się od wtrącania uwag o sobie czy udzielania rad. Kobieta, która potrafi słuchać jest nie do przecenienia!

Chwal go i doceniaj!

Mężczyźni bardzo lubią być doceniani – to co kobiety robią na co dzień, bez słowa podziękowania – facet zrobi, owszem – ale należy potem długo i kwieciście go chwalić i doceniać. Doceniaj również jego wysiłki nawet, jeśli oczekiwałaś czegoś innego. Marzyłaś o bukiecie kwiatów, tymczasem on umył Ci samochód? Doceń to – zrobił coś co w męskim świecie znaczy najwięcej!

Daj mu wychodne

Możesz oczywiście uczestniczyć w spotkaniach z kolegami, donosić piwo, chipsy i śmiać się z niewyszukanych dowcipów. Pamiętaj jednak, że może to odebrać jako swoiste „ograniczenie wolności”. Będzie znacznie lepiej jeśli pozwolisz mu na spotkania w męskim gronie bez swojego towarzystwa. Zresztą, spróbuj odwrócić sytuację – czy byłabyś zachwycona gdyby on towarzyszył Ci podczas babskiego wieczoru czy zakupów z przyjaciółkami?

Kibicuj mu

Możesz uczestniczyć z nim w jego pasjach, ale tylko pod warunkiem, że je podzielasz. W innym przypadku twoje poświęcenie nie odniesie upragnionego skutku – będzie widać, że się męczysz! Będzie znacznie lepiej jeśli będziesz kibicowała jego hobby, potrafiła o nim słuchać, cieszyć się jego sukcesami, czy przychodzić na mecze jego drużyny.

Miej swoje pasje

Absolutnie nie rezygnuj ze swoich pasji. Dużo lepiej będzie, kiedy z wypiekami na twarzy będziesz opowiadała mu o tym co cię cieszy i rozwija. Jeśli oboje będzie pielęgnowali swoje pasje – nie zabraknie tematów do rozmów.

Przez żołądek do serca

To dosyć oklepana fraza – niemniej prawdziwa. Dobra kucharka z pewnością zdobędzie względy mężczyzny. Możecie również gotować razem – ucząc się wzajemnie swoich ulubionych potraw.

Zdjęcia wykorzystywane w artykułach mają na celu promocję filmu.

Comments