Kwiecień
Maj
Czerwiec

Zwiń

Idealna randka?

Strona główna »  Idealna randka?

7 sposobów na udaną randkę

Sposób na udaną randkę? Dziecinnie prosty – to musi być TA osoba! A wtedy zaiskrzy i w kolejce do kasy w supermarkecie, a wybór proszku do prania okaże się niezapomnianą przygodą. Niepotrzebny zaś okaże się nawet Hitch – „lekarz serc” i jego przebiegły plan zdobycia kobiety marzeń.

Jest jednak kilka pomysłów i miejsc, które możecie wykorzystać czy odwiedzić podczas waszych pierwszych spotkań.

1. Przyjemne z pożytecznym – czyli aktywnie.

Spróbujcie razem wybrać się na rower, rolki, łyżwy, kajaki w zależności od pory roku i ulubionego sportu. Możecie wybrać coś co lubicie i potraficie robić oboje, ale możecie również spróbować ulubionego sportu jednego z was. Jeździsz świetnie na łyżwach, a Twój wybranek nie? Świetnie, będzie wiele okazji do śmiechu, zabawy - a nabywanie nowych umiejętności złagodzi stres związany z randkowaniem. Ten pomysł ustawia nam od razu dwie randki, ponieważ na następnej to on może nauczyć cię swojego ulubionego sportu.

2. Kraj lat dziecinnych – czyli wyprawa w przeszłość.

Możesz zabrać go w podróż sentymentalną: pokazać przedszkole, miejsce stłuczenia kolanka, podstawówkę, tajemne przejścia w Twojej dzielnicy czy mieście, jeziorko gdzie puszczałaś kaczki. Tu również możesz oczekiwać rewanżu – z pewnością pragniesz zobaczyć miejsce pierwszej bójki i w ukryciu wypalonego papierosa. Wyprawę możecie urozmaicić zdjęciami z dzieciństwa.

3. Pijalna czekolady – czyli randka bogów.

Czekolada od wieków była uznawania za „napój bogów”, przypisywano jej magiczną rolę. Wypróbujcie jej magię w czasie wizyty w pijalni czekolady. Czekolada uważana jest również za afrodyzjak – zawiera bowiem fenylotalminę, substancję którą produkuje organizm osoby zakochanej. W takim miejscu randka musi być udana!

4. Ulepieni z tej samej gliny – czyli warsztaty twórcze.

Zapiszcie się wspólnie na ciekawe warsztaty, ceramiczne, fotograficzne itp. Oprócz miło spędzonego czasu dodatkową atrakcją będzie możliwość obdarowania się nawzajem własnoręcznie wykonanym dziełem. Być może właśnie te pamiątki będziecie po latach wspominać z rozrzewnieniem?

5. Zróbcie coś dla świata – czyli sadzenie drzew.

Sprawcie by wasze rodzące się uczucie przyniosło coś dobrego światu. Choćby jego małemu wyimkowi. Kupcie lokalną prasę i poszukajcie jakiś ciekawych inicjatyw społecznych: sadzenie drzewek, sprzątanie świata w Dzień Ziemi, ratowanie żab w okresie godowym, czytanie dzieciom w Ośrodku Kultury.

6. Wspólne gotowanie – czyli przez żołądek do serca.

Interesującym pomysłem na randkę jest wspólne przyrządzenie kolacji, którą zjecie przy świecach i muzyce. Możecie również skorzystać ze specjalnych kursów gotowania prowadzonych przez doświadczonych kucharzy.

7. Kino, kawiarnia i spacer – czyli siła klasyki.

Wyjście do kina czy kawiarni to stare i sprawdzone sposoby na randkę. Oferta kin jest tak szeroka, a trasy spacerów nieograniczone (można skorzystać z fajnych tras opracowanych w „Spacerownikach” – prawie każde większe miasto ma już swój spacerownik). Można wymyślić własną trasę tematyczną np.: „Szlakiem barów mlecznych”, czy „W poszukiwaniu Krasnoludków” – to oferta dla Wrocławian, bo to właśnie we Wrocławiu poukrywanych jest w różnych zakątkach miasta kilkanaście krasnali z brązu.

Zdjęcia wykorzystywane w artykułach mają na celu promocję filmu.

Comments